+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 380.00 / muaj
 • ID: 41570
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 84 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodhet afër komunes se re, ne objektin e ACG, ka nje siperfaqe prej 84m2 dhe ndodhet ne katin e parë, është e mobiluar tëresisht me te gjitha paisjet ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |