+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 350.00 / muaj
 • ID: 27748
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 120 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Arberi(Dragodan). Banesa gjendet afër rrethit të “Ismetit”, ka siperfaqe prej 120m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, është e mobiluar komplet e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | kuzhinë | 2 Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon | 3 Terasa |