+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NE ARBËRI(DRAGODAN)

Me marrëveshje
  • ID: 56638
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 ne Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa është e mobiluar komplet me te gjitha paisjet e nevojshme, dhe është e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | korridor | Ballkon |