+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 1,000.00 / muaj
  • ID: 63209
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 120 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 120m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Në çmim perfshihen te gjitha shpenzimet.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | 2 Ballkona | 2 Depo |