+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

Me marrëveshje
 • ID: 73108
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 87.33 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e standardit, ka nje siperfaqe prej 87.33m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon | Garazh |