+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 95,000.00
 • ID: 73213
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 93 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Banesat e bardha, afër shkolles Iliria, ka nje siperfaqe prej 93m2 dhe gjendet ne katin përdhes, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Kjo pronë është e pajisur me fletë poseduse.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |