+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 123,000.00
 • ID: 75682
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 88.34 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin e Vëllezërit Asllani, afër furres Qerimi 2, ka nje siperfaqe prej 8834m2 dhe gjendet ne katin e 5-të. Banesa është ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj se shpejti.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Depo |