+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 350.00 / muaj
 • ID: 30244
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 83 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Banesë 2+1 në Bregun e Diellit. Banesa ndodhet tek banesat e bardha, ka nje siperfaqe prej 83m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, është banesë moderne super e mobiluar ne gjendje shumë te mirë, e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | WC | Depo | 2 Ballkona |