+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 350.00 / muaj
 • ID: 78320
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 85 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek kompleksim “Rezidenca e Mbretreshes”, ka nje siperfaqe prej 85m2, ndodhet ne katin e 5-të, dhe është gjysmë e mobiluar.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon |