+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 500.00 / muaj
 • ID: 80499
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 75 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e kuqe, përball Rruges B, ka nje siperfaqe preh 75m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, Posedon dhe parking per vetura.

Renditja : Sallon | kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |