+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 350.00 / muaj
  • ID: 84280
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 6
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e standardit, ndodhet ne katin e 6-të, e mobiluar komplet me mobilje te reja dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |