+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 350.00 / muaj
 • ID: 31293
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 85 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Bregun e Diellit. Banesa ndodhet tek SunnyHill, ka siperfaqe prej 85m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, posedon parking ne hapsiren e objektit është e mobiluar komplet me kushte te mira banimi.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |