+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 400.00 / muaj
  • ID: 28578
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa është e mobiluar komplet me te gjitha paisjet , posedon Termokos dhe Klime, e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |