+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 450.00 / muaj
 • ID: 60565
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 87 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Xhambazet, ka nje siperfaqe prej 87m2 dhe gjendet ne katin e parë, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |