+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESA NË BREGUN E DIELLIT

Me marrëveshje
  • ID: 69755
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohen per qira 3 banesa në lagjen Bregu i Diellit. Banesat kan vetëm kuzhinen e montuar, dhe mund te mobilohen me kërkes te klientit. Gjenden tek Miri Construction, afër banesave të Standardit.

Banesat 1+1 gjenden ne Katin e 4-të dhe 5-të, dhe kan çmimin 250€.
Banesa 2+1 gjendet ne katin e 3-të dha ka çmimin 300€.