+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË DARDANI

€ 350.00 / muaj
 • ID: 51892
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 55 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet Banesë(Zyre) me qira në Dardani. Banesa gjendet ne bulevardin “Bill Clinton”, afër samaforav, ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe gjendet ne katin e 2-të , me pamje nga rruga, ne nje vend mjaft te frekuentuar e pershtatshme per cdo veprimtari.

Renditja: 3 Hapsira pune | Banjo | Korridor | Ballkon |