+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË DARDANI

€ 280.00 / muaj
  • ID: 63713
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 2+1 per qira në lagjen Dardani. Banesa gjendet tek busti i “Bill Clinton”, është ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo |