+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË DARDANI

€ 250.00 / muaj
 • ID: 64289
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 11
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 2+1 në lagjen Dardani, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek posta e madhe, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe gjendet ne katin e 11-të, posedon ashensor, e mobiluar komplet e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | 2 Ballkona | Depo |