+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË DARDANI

€ 39,500.00
 • ID: 66654
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 71 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 në Dardani. Banesa gjendet afër shkolles Dardania, ka nje siperfaqe prej 71m2 dhe gjendet ne katin përdhes, dhe është e pershtatshme per studenta.

Renditja : Dhomë Gjumi | kuzhinë | Korridor | Banjo | Ballkon |