+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË DARDANI

€ 500.00 / muaj
  • ID: 68345
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Sipërfaqe: 93 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Dardani, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.28 Nëntori, ka nje siperfaqe prej 93m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon hapsiren per parking, sistemin e ngrohjes e ke nga Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Depo |