+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË DARDANI

€ 110,000.00
 • ID: 69848
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 64 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 në Dardani, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet mbi kurriz, ka nje siperfaqe prej 64m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, posedon ashensorin, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Depo | Ballkon |