+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË DARDANI

€ 270.00 / muaj
 • ID: 85589
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 65 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Dardani , me kushte të mira banimi. Banesa gjendet tek rruga Bill Clinton, ka nje siperfaqe prej 65m2, e mobiluar komplet dhe  e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |