+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË DARDANI

€ 350.00 / muaj
  • ID: 85961
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Sipërfaqe: 81 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Dardani, Banesa gjendet ne Kurriz te Dardanis tek banesat e gjelberta me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 81m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim në cmim përfshihen shpenzimet e rrymes, ujit, ashensorit, berllogut, termokosit.

Renditja : Sallon me Kuzhinë |2 Dhoma Gjumi | Banjo |