+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË DARDANI

€ 300.00 / muaj
 • ID: 86896
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 85 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet Banesë 2+1 në Dardani , banesa gjendet afer Parkut ka një sipërfaqe prej 85m2 dhe ndodhet në katin e 2-të.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |