+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 400.00 / muaj
  • ID: 63910
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë me qira 2+1 në Arbëri(Dragodan). Banesa gjendet perballe Komunes se Re mbi marketin “KAM”. Gjendet ne katin e 3-të, është e kompletuar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Korridor | Banjo | WC | Depo | Ballkon |