+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 40,000.00
  • ID: 50544
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 70 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046996633

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 në Fushë Kosovë. Banesa gjendet afër Resataurant Aviano 2, psoedon siperfaqe nje siperfaqe prej 70m2 dhe gjendet ne katin e parë, banesa është e mobiluar dhe me kushte shume te pershtatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |