+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 250.00 / muaj
  • ID: 57558
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 75 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 ne Fushë Kosovë, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Xhemajl Mustafa, afër qama grill, ka siperfaqe prej 75m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | korridor |