+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 250.00 / muaj
  • ID: 60305
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 96 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet përball restaurant Noar, ka nje siperfaqe prej 96m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, është e mobiluar tersisht dhe e gatshme per banim. Posedon dhe parkingun per vetura.

Renditja: Sallon | kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | 2 Ballkona |