+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 280.00 / muaj
  • ID: 60366
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 90 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë me qira 2+1 ne Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër shkolles Mihal Grameno, si dhe kafe AS, ka nje siperfaqe prej 90m2, është e mobiluar tersisht dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |