+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 60,000.00
  • ID: 62776
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 84 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 2+1 per shitje në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër shkollës Mihal Grameno, ka nje siperfaqe prej 84m2 dhe gjendet ne katin e parë, është e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |