+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 330.00 / muaj
  • ID: 67374
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për QIRA , për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 104 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Apollonia, afër Bau Market, ka nje siperfaqe prej 104m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Çmimi per shitje është 75.900 €

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona |