+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 280.00 / muaj
  • ID: 69692
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 86 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër QMF së re në kryqëzimin e rrugve 17 shkurt e 28 nentori, ka nje siperfaqe prej 86m2 dhe gjendet ne katin e parë.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon | Depo |