+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 64,480.00
  • ID: 70551
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 104 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Kati: 8
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Fushë Kosovë. Banesa gjendet ne Rr.”Enver Maloku”, afër Restaurant Kopshti, ka nje siperfaqe prej 104m2 dhe gjendet ne katin e 8-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon | Depo |