+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 55,000.00
  • ID: 72981
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 85 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 5
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë  te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Erolina, afër shkolles Mihal Grameno, ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe gjendet ne katin e 5-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Korridor | Depo |