+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 63,000.00
  • ID: 75094
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Sipërfaqe: 93.25 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 7
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Bresje, ka nje siperfaqe prej 93.25m2 dhe gjendet ne katin e 7-të, është ndertim i ri dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |