+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 37,000.00
  • ID: 75274
  • Prona: Banesë
  • Oferta: Kontraktuar!
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 70 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 6
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek shkoll “Mihal Grameno 2”, tek Besi Regllazh, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |