+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 250.00 / muaj
  • ID: 75402
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 90 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 7
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Fushë Kosovë. Banesa gjendet afër shkolles Mihal Grameno, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe ndodhet ne katin e 7-të, është ndertim i ri dhe e pa mobiluar.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |