+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 300.00 / muaj
  • ID: 76848
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 110 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet Per Qira banesë 2+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rrugen Dardania, ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Korridor |