+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 250.00 / muaj
  • ID: 78804
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 82 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Miri Construction, në Bresje, ka nje siperfaqe prej 82m2 dhe ndodhet ne katin e 2-të, ka vetem kuzhinën e vendosur. E pershtatshme per zyre ose banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon |