+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 250.00 / muaj
  • ID: 85654
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 78 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 78m2 gjendet tek Berisha perball Petrol Company, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |