+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

Me marrëveshje
  • ID: 86740
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 98 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Fushë Kosovë, banesa ka një sipërfaqe prej 98m2 mund te perdoret per banim dhe per zyre.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Depo | Ballkon |