+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI (EMSHIR)

€ 400.00 / muaj
  • ID: 86545
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Kalabri (Emshir), banesa gjendet tek Pozhegu Brothers me kushte shume te mira e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon |