+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 400.00 / muaj
 • ID: 82911
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 89 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Model Slovenia, ka siperfaqe prej 89m2 dhe ndodhet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon | Depo |