+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 450.00 / muaj
  • ID: 85007
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Sipërfaqe: 84 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Qendres tregtare Dardha, ka nje siperfaqe prej 84m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Depo | Ballkon | Garazh |