+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 450.00 / muaj
 • ID: 31168
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 86 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Kalabri(Emshir). Banesa ndodhet tek Prishtina Stars, afër hotel Graden, ka siperfaqe prej 86m2 dhe ndodhet në katin e 5-të, posedon dy ashensor, është e mobiluar ne menyre perfekte e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Depo | Ballkona |