+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NE KALABRI(EMSHIR)

€ 330.00 / muaj
 • ID: 53568
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 2+1 ne Kalabri(Emshir), me kushte shum te mira banimi, ka nje siperfaqe prej 70m2, dhe gjendet ne katin e 8-të(ka ashensor). Banesa është e mobiluar komplet me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka nga Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |