+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 400.00 / muaj
 • ID: 60475
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 83 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Exdc 2, ka nje siperfaqe prej 83m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |