+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 350.00 / muaj
  • ID: 60737
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Sipërfaqe: 90 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shum te mira per banim. Banesa ka nje siperfaqe prej 90m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Paradhomë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Koridor |