+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 300.00 / muaj
  • ID: 62561
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 5
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banim. Banesa gjendet tek banesat e Arabëve, ndodhet ne katin 5-të, posedon ashensorin, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Korridor | 2 Ballkona |