+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 300.00 / muaj
 • ID: 63257
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 96 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në lagjen Kalabria (Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 96m2 dhe gjendet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | WC | Ballkon | Depo |